Siedziba
Duchnicka 3 bud. Defabryka
01-796 Warszawa
Kontakt
biuro@gawra-warszawska.pl
Tel: 604 774 276
Co robimy

Kreujemy i obsługujemy wydarzenia, pod względem artystycznym, technicznym, multimedialnym, logistycznym i marketingowym.

Co robimy

Nie ma dla nas briefu, który byłby zbyt mały lub zbyt duży

01.

Niezapomniane eventy

Przygotujemy koncepcję, zaprojektujemy doświadczenie i zorganizujemy wszystko od A do Zet. Niezależnie od skali i tematyki – za to z pełnym uwzględnieniem ram budżetowych i timingowych. Naszym celem jest, by każde wydarzenie zostało zapamiętane.
02.

Ekscytująca scenografia

Znamy trendy, współpracujemy z uznanymi scenografami i artystami. Łączymy piękno i funkcjonalność. Zawsze mamy na uwadze drugie życie projektu na zdjęciach i filmach publikowanych w mediach społecznościowych.
03.

Angażująca technologia

Wprowadzamy rozwiązania zapewniające uczestnikom iluzję magii, dzięki wykorzystaniu AI, CGI, mappingu 3D czy siatek LEDowych. Nasz wielokrotnie nagradzany team kreatywny chętnie stworzy propozycję interaktywnych rozwiązań dopasowanych dopasowanych do potrzeb marki.
04.

Produkcja contentu

Kompleksowo zaopiekujemy cały mediaplan, zorganizujemy sesję zdjęciową lub pełnoprawny shoot. Możesz powierzyć produkcję nam lub zostawić w rękach swojej agencji – wtedy przygotujemy niezbędne mastery czy storyboardy. Relacje z eventów to naturalnie nasza specjalność, ale z powodzeniem opracowujemy wszystkie typy assetów.
Do dzieła

Co możemy dla Was zrobić?

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doznania. Cookie Policy