Siedziba
Duchnicka 3 bud. Defabryka
01-796 Warszawa
Kontakt
biuro@gawra-warszawska.pl
Tel: 604 774 276
Back

O nas

Gawra warszawska

Jesteśmy świetnymi strategami i organizatorami. Łączymy kompetencje z obszaru marketingu, logistyki, sztuki i technologii, by tworzyć projekty, które zostaną zapamiętane.

Kreatywność

Świeżości spojrzenia

Wyróżnia nas wszechstronność i przekonanie, że za każdym, nawet najmniejszym eventem powinna stać wyróżniająca go idea. Przy każdym projekcie jesteśmy w stanie zaproponować mnóstwo nieszablonowych rozwiązań, dopasowanych do marki i jej celów.
Kompleksowość

Detal i całokształt

Potrafimy zapanować nad każdym tematem, niezależnie od skali działań. Gwarantujemy najwyższe poczucie bezpieczeństwa na wszystkich etapach projektu. Zaskakujemy dbałością o każdy szczegół przedsięwzięcia, ale zawsze mamy na uwadze pełen obraz tworzonego eventu.
MOCNY CHARAKTER

Czujność i zdecydowanie

Zawiłości organizacyjne, złośliwość rzeczy martwych (i żywych), presja czasu i wiele innych trudności, to codzienność pracy w eventach. Odważnie stawiamy im czoła, jesteśmy czujni na każdym etapie działań i konsekwentnie, krok po kroku, zbliżamy się do efektownego celu.
Nieprzeciętność

Ekscytacja i zaangażowanie

Choć brzmi to dość górnolotnie, niewiele jest momentów w życiu, które zostają w pamięci na dłużej. Dlatego możliwość wykreowania niezapomnianych, ekscytujących doświadczeń, daje nam ogromną satysfakcję z pracy. Mimo presji i stresu, do każdego projektu podchodzimy z otwartą głową, gotowi na kolejne wyzwania.
NASZ ZESPÓŁ

Gawra Warszawska jest tworzona przez charakternych, nieulegających schematom, kreatywnych i doświadczonych profesjonalistów działających w branży eventowej, z pasją do sztuki i technologii.

Gawra warszawska

Team Gawry

Gawra Warszawska to grono charakternych, nieulegających schematom, kreatywnych i doświadczonych profesjonalistów działających w branży eventowej.

Naszym klientom oferujemy szereg naszych umiejętności i gwarantujemy, że efekt podjętych przez nas działań będzie iście spektakularny. Jesteśmy świetnymi strategami, zapewniamy kompleksową obsługę wydarzeń pod kątem artystycznym, technicznym, multimedialnym, logistycznym i marketingowym. W meandrach organizacyjnych poruszamy się sprawnie i skutecznie.
Klienci

Zaufali nam

Naszym klientom oferujemy szereg naszych umiejętności i gwarantujemy, że efekt podjętych przez nas działań będzie iście spektakularny. 

3x Website of the Day

2x Best Homepage

2x Best Website

Kontakt

Masz pomysł na współpracę?

Telefon
+48 604 774 276

Email
biuro@gawra-warszawska.pl

Siedziba
Duchnicka 3 bud. Defabryka
01-796 Warszawa

Let’s talk

Got a project?

We’re a team of creatives who are excited about unique ideas and help fin-tech companies to create amazing identity by crafting top-notch UI/UX.

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doznania. Cookie Policy