o nas

dlaczego niedźwiedzie?

Dlaczego lubimy utożsamiać się z niedźwiedziami? Ponieważ je podziwiamy. Ci wspaniali przedstawiciele świata fauny wyróżniają się ogromem szlachetnych cech, które budzą wielki szacunek. Dużo z tych cech przydaje się w naszej branży. Niektóre z nich – jak na przykład siła, wytrwałość, kreatywność, precyzja, świetny zmysł orientacji, elastyczność, doskonała koordynacja czy skuteczność – są wręcz niezbędne, aby organizować profesjonalne i zapadające w pamięć wydarzenia.

Kreatywność

Aby zaistniał dobry event, potrzeba świeżości spojrzenia i niekończących się mocy twórczych. Nie wykluczamy, że nasze moce kiedyś się skończą, lecz nie przewidujemy, aby miało się to wydarzyć w najbliższych dziesięcioleciach. Póki co – w naszych głowach nieustannie rodzi się to, co umyka utartym schematom i zaskakuje innowacyjnością, a jednocześnie mieści się w granicach wyczucia i dobrego smaku. Tak jak niedźwiedzie – poszukujemy nowych ścieżek, niejednokrotnie przedzierając się przez nieodkryte jeszcze chaszcze, lecz nigdy nie zapominamy o tych wielkich, ważnych drogach, które dają poczucie bezpieczeństwa i chronią przed niechlubnym zbłądzeniem.

Charakter

Oprócz pomysłowości dysponujemy także siłą charakteru, tak potrzebną podczas mierzenia się z zawiłościami organizacyjnymi, złośliwością rzeczy zarówno żywych, jak i martwych, presją czasu czy wszelkimi innymi trudnościami, które pojawiają się podczas budowania dowolnego wydarzenia. Wiemy, że musimy być czujni i zdecydowani, aby w sposób efektowny osiągnąć cel, który – jak to w niedźwiedzim świecie bywa – rozłoży wszystkich na łopatki.

Kompleksowość

Działamy kompleksowo, trzymamy łapę na całym procesie organizacyjnym, kontrolujemy każdy element powstającego dzieła, przyglądamy się detalom, a kiedy trzeba – zmieniamy perspektywę, by dostrzec pełny obraz tworzonego przez nas eventu. Łączymy drobiazgowość z szerokim spojrzeniem. Dzięki temu zorganizowane przez nas wydarzenia nie zawodzą w żadnym z aspektów.

Elastyczność

Młode niedźwiedzie dzięki zabawie rozwijają elastyczność i koordynację, które mają kluczowe znaczenie w procesie przystosowywania się do ciągle zmieniającego się środowiska. My, gdy byliśmy młodymi miśkami, również nie stroniliśmy od zabawy – dzięki temu dzisiaj dysponujemy ogromnymi pokładami elastyczności oraz sprytu i potrafimy natychmiastowo reagować na nieoczekiwane sytuacje. Nie dajemy się zaskoczyć, zawsze jesteśmy gotowi do dynamicznego podjęcia niezbędnych działań.

Rozpoznawanie potrzeb

Jak to się dzieje, że jesteśmy tacy skuteczni w tym, co robimy? Mamy dobry słuch i jeszcze lepszy węch. Dzięki tym niedźwiedzim zmysłom potrafimy uważnie wsłuchać się w potrzeby klienta i jak nikt inny wywęszyć trop, który poprowadzi nas do imprezy doskonałej. Zrozumienie specyfiki klienta, dla którego mamy przygotować event, ma znaczenie fundamentalne. Dlatego wtapiamy się w grupę, wczuwamy w jej rytm, obserwujemy, rozmawiamy, zadajemy pytania, przysłuchujemy się odpowiedziom i analizujemy upolowane w ten sposób dane, by następnie przyjąć najlepszą możliwą strategię działania.

Nieprzeciętność

Każdy, kto kiedykolwiek spotkał na swej drodze niedźwiedzia, wspomina tę chwilę przez długie lata. Tak samo jest, kiedy spotkasz nas. Ekscytująco i nieprzeciętnie. Jest tylko jeden, dość istotny wyjątek – przy nas możesz czuć się całkowicie bezpiecznie.

nasze stado

Gawra Warszawska to grono charakternych, nieulegających schematom, kreatywnych i doświadczonych profesjonalistów działających w branży eventowej.

Naszym klientom oferujemy szereg naszych umiejętności i gwarantujemy, że efekt podjętych przez nas działań będzie iście spektakularny. Jesteśmy świetnymi strategami, zapewniamy kompleksową obsługę wydarzeń pod kątem artystycznym, technicznym, multimedialnym, logistycznym i marketingowym. W meandrach organizacyjnych poruszamy się sprawnie i skutecznie.

Zaufali nam