Siedziba
Duchnicka 3 bud. Defabryka
01-796 Warszawa
Kontakt
biuro@gawra-warszawska.pl
Tel: 604 774 276

Betclic x FAME MMA

Przygotowanie Stref promocyjnych Betclic podczas aż sześciu gal Fame MMA, w sześciu różnych halach sportowych, było ogromnym wyzwaniem logistycznym i organizacyjnym, wymagającym od nas szczegółowości i ogromnego zaangażowania. Nie tylko zadbaliśmy
o sprawny przebieg eventów i ich atrakcyjną oprawę, lecz take przygotowaliśmy angażujące fanów MMA atrakcje, takie jak gry na automatach.

Dzięki doskonałej organizacji i zaangażowaniu do projektu sprawdzonych podwykonawców z różnych miast Polski, stworzyliśmy dopracowane strefy promocyjne, które przyciągały uwagę publiczności na każdej z sześciu gal FMA. Dodatkowo, zrealizowaliśmy aktywację, podczas której goście wydarzenia mogli wygrać freebeaty, czyli kupony na określoną kwotę, za pomocą których można obstawiać zakłady w aplikacji Betclic.

Odpowiedzialność i działania:
Kompleksowa obsługa wydarzenia: scenografia stref promocyjnych, multimedia, nagłośnienie, hostessy, konferansjerzy, wynajem i obsługa atrakcji, koordynacja pracy podwykonawców z różnych części Polski, opieka nad gośćmi VIP.

Najmocniejsza strona projektu:
Zaawansowana koordynacja skomplikowanego przedsięwzięcia: każdy z eventów wymagał od nas nie tylko perfekcyjnego dopracowania elementów przygotowywanych
z wyprzedzeniem (z udziałem wielu podwykonawców), lecz także zapanowania nad jego sprawnym przebiegiem w dniu gali (za każdym razem w innej hali sportowej, o różnych możliwościach i ograniczeniach). Dostarczenie fanom popularnego Fame MMA dodatkowej, angażującej rozrywki.

 • Klient

  Betclic Studio

 • Typ projektu

  eventy cykliczne, komunikacja marki, sponsoring sportowy

 • Data

  20.05.2023 - 10.02.2024

 • Miejsce

  20 maja 2023 – Łódź, Atlas Arena 21 lipca 2023 – Wrocław, Hala Stulecia 2 września 2023 – Kraków, Tauron Arena 29 września 2023 – Szczecin, Netto Arena 9 grudnia 2023 - Łódź, Atlas Arena 10 lutego 2024 - Kraków, Tauron Arena

Współpraca

Podziałajmy razem

Jak to się dzieje, że jesteśmy tacy skuteczni w tym, co robimy? Mamy dobry słuch i jeszcze lepszy węch. Dzięki tym niedźwiedzim zmysłom potrafimy uważnie wsłuchać się w potrzeby klienta i jak nikt inny wywęszyć trop, który poprowadzi nas do imprezy doskonałej.

Back

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doznania. Cookie Policy