Siedziba
Duchnicka 3 bud. Defabryka
01-796 Warszawa
Kontakt
biuro@gawra-warszawska.pl
Tel: 604 774 276

Dzień Dobry Tchibo

Konferencja roczna Tchibo to dwudniowy event z wyrazistym telewizyjnym motywem przewodnim, który odbył się 27-28 listopada 2023 roku w Folwarku Łochów. Wydarzenie wymagało od nas dopracowania wielu szczegółów, składających się na spójną oprawę konferencji, kojarzącą się z telewizją śniadaniową. Studio Dzień Dobry Tchibo, podobnie jak wiele innych atrakcji inspirowanych m.in. teleturniejami, zrobiło ogromne wrażenie na uczestnikach konferencji.

Zadbaliśmy o każdy element wydarzenia w taki sposób, by wciągnąć pracowników Tchibo w spójną narrację o marce. Wypracowana przez nas formuła pozwoliła Klientowi opowiedzieć o planach i sukcesach marki, przy jednoczesnym zachowaniu telewizyjnego motywu przewodniego, który zaangażował wszystkich gości.

Najmocniejsza strona projektu
Zadowolenie uczestników eventu, oryginalna, stworzona przez nas telewizyjna oprawa wydarzenia i kreatywne wstawki, nawiązujące do popularnych programów.

Odpowiedzialność i działania
telewizji śniadaniowej, KV, stworzenie materiałów na potrzeby komunikacji wewnętrznej, przygotowanie techniki scenicznej, oprawy konferencji i eventu wieczornego, scenografia do stacji inspirowanych submarkami Davidoff, Eduscho i Exclusive.

 • Klient

  Tchibo

 • Typ projektu

  Konferencja marki

 • Data

  27-28.11.2023

 • Miejsce

  Folwark Łochów

Współpraca

Podziałajmy razem

Jak to się dzieje, że jesteśmy tacy skuteczni w tym, co robimy? Mamy dobry słuch i jeszcze lepszy węch. Dzięki tym niedźwiedzim zmysłom potrafimy uważnie wsłuchać się w potrzeby klienta i jak nikt inny wywęszyć trop, który poprowadzi nas do imprezy doskonałej.

Back

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doznania. Cookie Policy