Siedziba
Duchnicka 3 bud. Defabryka
01-796 Warszawa
Kontakt
biuro@gawra-warszawska.pl
Tel: 604 774 276

Strefa Galaxy FUN na festiwalach

Odpowiedzialność i działanie:
Koncepcja, autorski projekt scenograficzny, realizacja, obsługa i relacja z wydarzenia. Wyeksponowanie flagowych produktów Klienta oraz przedstawienie usług w rozrywkowym formacie.

najmocniejsza strona projektu:
Zagospodarowanie stosunkowo niewielkiej przestrzeni Klienta w taki sposób,
że finalnie cieszyła się większym zainteresowaniem niż konkurencyjnych, dużo większych wystawców. No i nie zapominajmy o jednorożcu, który stał się gwiazdą Instagrama.

Jak przyciągnąć uwagę młodych na festiwalach, gdzie co rusz czekają na nich atrakcje? Tworząc przemyślany brand experience, które podąża za festiwalowiczami przez cały sezon i zapewnia im to, czego szukają najbardziej –czysty FUN.

Zaprojektowaliśmy instafriendly, surrealistyczny kubik, który kształtami nawiązywał do produktów Galaxy Samsung. W środku na odwiedzających czekały takie atrakcje, jak: strefa foto, chillout room, przestrzeń do naładowania baterii (swoich i Swojego smartfona), słodki merch Galaxy, no i oczywiście life-size Jednorożec.

Best part? Cała strefa była przenośna, co umożliwiło nam przenoszenie jej pomiędzy imprezami. Pojawiliśmy się z nią na największych Juwenaliach i festiwalach w polsce, w tym na Openerze i Clout Festival.

Na nie-Androidowców w strefie czekała też specjalna niespodzianka – narzędzie Try Galaxy, które po pobraniu sprawiało, że mogli przetestować działanie Galaxy na swoim telefonie

 • Typ projektu

  strefa festiwalowa

 • Data

  lato 2023

 • Miejsce

  Open'er, Clout, Juwenalia

 • Wyniki

  ponad 30 000 odwiedzających

Współpraca

Podziałajmy razem

Jak to się dzieje, że jesteśmy tacy skuteczni w tym, co robimy? Mamy dobry słuch i jeszcze lepszy węch. Dzięki tym niedźwiedzim zmysłom potrafimy uważnie wsłuchać się w potrzeby klienta i jak nikt inny wywęszyć trop, który poprowadzi nas do imprezy doskonałej.

Back

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doznania. Cookie Policy