Siedziba
Duchnicka 3 bud. Defabryka
01-796 Warszawa
Kontakt
biuro@gawra-warszawska.pl
Tel: 604 774 276

Galaxy Campus

Odpowiedzialność i działanie:
Kompleksowa obsługa wydarzenia: Tworzenie, koordynacja, i wybór miejsc eventów przygotowanie infrastruktury, techniki scenicznej, przygotowanie atrakcji, koordynacja komunikacji eventu.

najmocniejsza strona projektu:
Frekwencja podczas Galaxy Talks, oryginalna strefa rozrywkowa z opracowanym przez nasz brandingiem i dedykowane atrakcje z testowania wodoodporności smartfonów na torach wodnych czy tematyczny escape room.

„Galaxy Campus” da marki Samsung to wyjatkowa inicjatywa, która odbyła się w październiku 2022 roku na polskich uczelniach:
Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Politechnice Gdańskiej i Politechnice Łódzkiej. Naszym głównym celem było zaprojektowanie wydarzenia, które połączy aspekty edukacyjne i rozrywkowe oraz zbuduje pozytywne doświadczenia z urządzeniami Galaxy zwłaszcza wśród studentów. Projekt wymagał
dynamicznej reakcji na krótki termin realizacji, rozwiązywania kwestii formalno-prawnych, a także szybkiego bookingu artystów i panelistów.

Nasze działania obejmowały również zakup nagród, organizację strefy
Samsung, produkcję materiatów BTL, oraz koordynację komunikaji. Efektem projektu było nie tylko osiągnięcie imponujących wyników w mediach
i liczbie uczestników, ale także znakomita frekwencja podczas edukacyjnych paneli „Galaxy Talks”.

 • Klient

  Exclusive Networks i Fortinet

 • Typ projektu

  impreza plenerowa, promocja marki

 • Data

  październik 2022

 • Miejsce

  SGH Warszawa, Politechnika Gdańska, Politechnika Łódzka

 • Wyniki

  10 000 uczestników

Współpraca

Podziałajmy razem

Jak to się dzieje, że jesteśmy tacy skuteczni w tym, co robimy? Mamy dobry słuch i jeszcze lepszy węch. Dzięki tym niedźwiedzim zmysłom potrafimy uważnie wsłuchać się w potrzeby klienta i jak nikt inny wywęszyć trop, który poprowadzi nas do imprezy doskonałej.

Back

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doznania. Cookie Policy