Siedziba
Duchnicka 3 bud. Defabryka
01-796 Warszawa
Kontakt
biuro@gawra-warszawska.pl
Tel: 604 774 276

Galaxy Live “Back To School”

Galaxy Live “Back To School” to kierowany do uczniów event marki Samsung, na którego przygotowanie mieliśmy zaledwie miesiąc. Mimo bardzo napiętego harmonogramu, stworzyliśmy pięć angażujących stref wewnątrz warszawskiego Westfield Arkadia
i “miasteczko festiwalowe” z dwiema scenami, na których pojawili się liczni influencerzy,
a koncert zagrała Sarah James. Na wydarzeniu nie zabrakło też grywalizacji
i możliwości testowania sprzętów Samsung. Całość spotkała się z entuzjastycznym odbiorem uczestników eventu i miała świetne zasięgi w digitalu – 2 797 521.

Odpowiedzialność i działanie
Kompleksowa obsługa wydarzenia: przygotowanie 5 stref wewnątrz centrum handlowego, stworzenie „miasteczka festiwalowego” z 2 scenami, obsługa wydarzenia (w tym biletowa), technika sceniczna, scenografia, oprawa muzyczna i artystyczna, zabezpieczenie eventu, zapewnienie wsparcia prelegentom i artystom,

Najmocniejsza strona projektu
Event przyciągnął do CH Westfield Arkadia najbardziej wymagającą publiczność – nastolatków i miał świetne zasięgi w digitalu. Mimo napiętego harmonogramu (od briefu do wydarzenia minęły zaledwie cztery tygodnie, a na montaż techniczny przeznaczony był tylko jeden dzień) i wielu regulacji panujących w centrum handlowym, dostarczyliśmy młodym ludziom idealnie skrojony pod nich event.

 • Klient

  Exclusive Networks i Fortinet

 • Typ projektu

  impreza indoorowa i outdoorowa, koncert gwiazdy, promocja marki

 • Data

  01.09.2023

 • Miejsce

  Westfield Arkadia

 • Wyniki

  łączny zasięg komunikacji digital: 2 797 521 zasięg komunikacji u influencerów: 430 000

Współpraca

Podziałajmy razem

Jak to się dzieje, że jesteśmy tacy skuteczni w tym, co robimy? Mamy dobry słuch i jeszcze lepszy węch. Dzięki tym niedźwiedzim zmysłom potrafimy uważnie wsłuchać się w potrzeby klienta i jak nikt inny wywęszyć trop, który poprowadzi nas do imprezy doskonałej.

Back

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doznania. Cookie Policy