Siedziba
Duchnicka 3 bud. Defabryka
01-796 Warszawa
Kontakt
biuro@gawra-warszawska.pl
Tel: 604 774 276

ProviTV (konferencja roczna 2023)

Konferencja roczna ProviTV to niezapomniany event w konwencji telewizyjnej, który odbył się 16 marca 2023 roku w Hotelu Narvil. Dopracowaliśmy każdy szczegół projektu w taki sposób, by poza kreatywnym opakowaniem części merytorycznej, stworzyć angażujące wydarzenie, z dodatkową wartością rozrywkową dla wszystkich uczestników. Efekt? Jak wynika z wewnętrznej ankiety, nasza (tele)wizja została bardzo wysoko oceniona przez pracowników Provident.

Naszym głównym celem było stworzenie spójnej, inspirowanej telewizją, oprawy wydarzenia, wykraczającej ponad poziom wizualny. Dzięki przemyślanym zabiegom kreatywnym
i dopracowanej produkcji, opowiedzieliśmy angażującą historię, dopasowaną do potrzeb wymagającego klienta z sektora finansowego.

Odpowiedzialność i działania
Kompleksowa obsługa i koordynacja wydarzenia: Kreacja eventu w klimacie programu TV, KV, stworzenie animacji, materiałów filmowych, przygotowanie techniki scenicznej oprawy konferencji i eventu wieczornego, scenografia w klimacie St. Patrick’s Day podczas imprezy wieczornej.

Najmocniejsza strona projektu
Wysoki poziom zadowolenia ok. 700 uczestników konferencji, oryginalna, stworzona przez nas telewizyjna oprawa wizualna wydarzenia i nawiązujące do popularnych programów kreatywne wstawki.

 • Klient

  PROVIDENT

 • Typ projektu

  konferencja marki

 • Data

  16.03.2023

 • Miejsce

  Hotel Narvil

Współpraca

Podziałajmy razem

Jak to się dzieje, że jesteśmy tacy skuteczni w tym, co robimy? Mamy dobry słuch i jeszcze lepszy węch. Dzięki tym niedźwiedzim zmysłom potrafimy uważnie wsłuchać się w potrzeby klienta i jak nikt inny wywęszyć trop, który poprowadzi nas do imprezy doskonałej.

Back

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doznania. Cookie Policy